این ساعات پایانی سال نحس۱۳۹۶ که طعم کنار خانواده بودن رو در موقع تحویل و ایام نوروز به جرم خدمت سربازی نخواهم چشید؛ آرزو دارم که چنین سالی رو دیگه تجربه نکنم.

این سالی که گذشت پر از اتفاقهای بد بود. هم برای کشور که هرماه شاهد حادثه‌ای غم انگیز بودیم و هم برای خودم که لکه‌های ننگی بر روی خاطراتم گذاشت و چه بهتر که داره باروبندیلشو میبنده و گورشو گم میکنه!!!

امسال که چندساعت دیگه باید بهش گفت پارسال؛ برای رسیدن به یکسری اهدافم بخصوص اجرای زنده در شهر خودم(زرند) تا قبل سربازی خیلی زیاد تلاش کردم اما این کوششها تا لب مرزِ موفقیت رسیدند اما متأسفانه به هردلیلی و بخصوص رسیدن موعد سربازی، ناتمام به پایان رسیدند.

از همه‌ی اینها که بگذرم؛ رفتنم به خدمت اجباری بود که دستمو برای ادامه فعالیتهام عقب انداخت که با این وجود بازم برای اینکه در این دوران خاطره‌ساز مفید ظاهر بشم، تلاش زیادی کردم؛ اما با بی‌وفایی برخی عزیزان نالایق در نظام که فقط شعار میدادن مواجه شدم و حالا از محبتها و فعالیتهای فرهنگی و هنری که با جون‌ودل براشون انجام دادم، شدیداً پشیمونم. (هرچند به‌زودی آش داغی براشون خواهم پخت و از قدیم هم گفتن که حق دادنی نیست؛ بلکه گرفتنیه!!!)

پارسال(۱۳۹۶) دوماه قبل خدمتم اتفاقی ناگوار برام افتاد که هنوز زخمش روی قلب، روح و جسمم تازگی میکنه و بعد این همه مدت نتونستم هضمش کنم. حادثه‌ای که منو از زنده بودن بیزار کرد و تا مرز سکته و شوک رسوند که یهویی و غیرمنتظره تصمیم گرفتم از عشقم «موسیقی» برای همیشه خدافظی کنم اما لطف بیکران و درخواستهای بی‌شمار شما "مردبارونیا" در پیج اینستاگرامم منو منصرف کرد و خوشحالم که همراهان مهربونی مثل شما در کنارم دارم که میتونید در بدترین شرایط سخت، بهم زندگی دوباره ببخشین.

این سال لعنتی حتی طعم عمو شدن رو بعداز سالها انتظار؛ اون هم در دوران سخت آموزشی، از من گرفت و ضربه شدید روحی به من وارد کرد که بعد از پایان‌دوره دل‌ودماغی برای معرفی به یگان خدمتی و ادامه سربازی نداشتم؛ ولی با صبر و بردباریم تونستم باهاش کنار بیام.

هرچند پارسال با موفقیتهایی مانند راهیابی به دومین جشنواره خوانندگان صحنه ایران، اجراهای استانی، حمایت و مصاحبه برخی جراید محلی استان از این حقیر و همچنین با استقبال از آهنگ «سرباز» که یک روز قبل از رفتنم به خدمت منتشر شد روبرو شدم؛ اما سختیها و تلخیهای این سال روی ترازوی خاطراتش، نسبت به این موفقیتها سنگینی عمیقی میکنند که تا آخر عمر از ذهنم دور نمیشن.

خلاصه امیدوارم که دیگه چنین سالی رو هیچکدوممون تجربه نکنیم و آرزو دارم سال جدید پر از موفقیت، پیشرفت، خوشبختی، ثروت، آرامش، امنیت، معجزه، نیکی و مملوء از اتفاقات خوب و خوش باشه.

…و در آخر #سال_نو_مبارک سالی ,سربازی ,خدمت ,چنین سالی ,آرزو دارم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بازاریابی فضای مجازی اخبار بروز و لحظه ای مجموعه تولیدی زعیم تفریحات سالم 2 لونه تعمیر موبایل-آوافیکس ایران را سفر کنیم