بهتربود جناب مدیری اینطور میگفت که "خدا نبخشه اون کسیو که گوشی‌های هوشمندرو وارد بازار کرد و باعث شد پای هرتازه‌به‌دوران رسیده‌ی بی‌فرهنگی به فضای مجازی باز بشه".

تا قبل از سیستم عامل اندروید؛ فضای مجازی بسیار آروم و صمیمی بود و من کمتر از سن ۲۵سال، قشر فرهنگی، دانشجو و محقق نمیدیدم و صمیمیتی که بارعایت کامل احترام‌ها بود، هیچوقت درحال حاضر دیگه دیده نمیشه.

گاهی اوقات به سرم میزنه که اینستاگرام و بقیه شبکه‌های اجتماعیمو به یکی از «بارونیای» مورداعتماد بسپارم و خودم مثل قدیم بچسبم به وبلاگنویسی و باز دوستانم‌رو اونجا جمع کنم… حال به‌هم زنه که اینستاگرام فرصتی شده تا فاضلابها به راحتی و بدون هزینه بزرگ بشن!

البته ناگفته نمونه که مقصر مسئولین هم هستند که بدون اخذ هیچ آزمون و آموزشی؛ گوشی‌های اندرویدرو در اختیار کاربران ایرانی گذاشتند و تنها پول این سیستم‌عامل به دلشون میچسبید نه فرهنگ‌سازیش!!!

به نظرم یه توهین به شخصیت خودمونه که در چنین فضایی که مشتی از فاضلابها در اون فرمانروایی میکنن، هنوز پافشاری میکنیم!!!

بارانم - وبنوشت رسمی راتین رها مجازی ,فضای مجازی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

رنجر گیم-هرآنچه نیاز داشته باشید .. عقاید یک دختر .. دانلود فایل دبستان دخترانه عترت برازجان موتور سنگین Download The Lastest Music Albums فروشگاه اینترنتی تک ویو tehran 24 news کوهستان رویایی