اجرای صحنه‌ای همیشه سختیای خودشوداره که باید خودتو برای هراتفاقی آماده کنی. اینکه بتونی توی هرشرایط احوالی که هستی دل مردم روشادکنی واقعاً کارساده‌ای نیست‌. همیشه گفتم اگرخدای نکرده بدترین اتفاق هم برام بیفته، نباید اجراکنسل بشه. حالا میخواد اون اجرا توی برج میلاد باشه یاتوی یه جمع خیلی کوچیک وصمیمی.

مثلا همین چندروزپیش یکی ازاقوام فوت میکنه ودقیقا شب هفتم اون مرحومه که بایست درکنار خانواده باشم؛ اجرای اختتامیه جشنواره گشکا بهم پیشنهاد شد وبایست توی این شرایط که ازم خواسته شده بود، آهنگ شادهم بخونم.

چندسال قبل رویادمه که توی فصل امتحانات بودم اما دلم نیومد اجرای گروه روکنسل کنم. به‌نظرم هنرمند علاوه براستعداد وتخصصی که داره، باید همیشه درخیالات خودش انتظار هرنوع اتفاق وحادثه‌ای رونیز برای اجرای برنامه‌اش پیش‌بینی کنه تابتونه اون لحظه، صحنه روبه بهترین نحوممکن مدیریت کنه.

چندسال پیش برای جشنی دریک شهرستان اجرارفتیم که به گیتارمون میگفتن تفنگ بادی!اجرای ,برنامه ,صحنه ,مجریان صحنه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

عشقولوژی سریال های ترکی جدید شب مدرسه کرمانج موزیک|آهنگ کرمانجی|دانلود آهنگ کرمانجی|سایت اصلی کرمانج موزیک کلوب آذربایجان نوین قالب(دانلودکده) Gamer آرش گیمز