چندماه قبل از خدمتم، انجمن موسیقی کرمان با تلاش‌های بسیار ازم دفاع کرد تا در شهر خودم که به واسطه چند هنرمند زرندی که همیشه به‌جای مردم تصمیم می‌گیرند و منو از اجرای زنده در زرند محروم کرده بودن، به اجرا برم. حتی قرار شد سه تا از آهنگام که به تعبیر انجمن کرمان ملودی‌های بسیار خوب و متفاوتی داشتن، با صدور مجوز، توسط عضو انجمن؛ «سامان مهدوی» که از کارشناسان موسیقی و آهنگسازان بسیار خوب کرمانی هست، به‌صورت رایگان و مجدد تنظیم حرفه‌ای بشن تا دیگه بهونه‌ای جهت جلوگیری از اجرام در شهر خودم در روزای منتهی به خدمتم دست کسی نباشه و حداقل وقتی رفتم سربازی با دل پُر نرم و از کسی دلخور نباشم. اما خب وقت تنگ بود و موعد رفتنم فرا رسید که متأسفانه نتیجه‌ای عایدم نشد. ولی با این حال خوشبختانه چندماهیه که خدمتم تموم شده و باز برگشتم تا مثل همیشه یک‌تنه و پرقدرت آهنگای جدیدم رو تا نوروز ۱۳۹۹ تقدیمتون کنم. حتی خدمت هم برخلاف موجای منفی که قبل از اعزام  بهم داده می‌شد، نتونست مانع این روحیه قوی بشه و منو از این مسیر دور کنه.

حالا فردا قراره یکی از هنرمندان خوش صدامون یعنی «محمد ایزدی» به خدمت اعزام بشه. بخاطر تجربه‌ای که از این ساعتای باقی‌مونده دارم، به‌خوبی حس الانشو درک می‌کنم و بهش می‌گم هیچ هم نترس!

محمدجان امیدوارم به زودی و سلامتی برگردی و پرقدرت‌‌تر از الآن ادامه بدی که آینده درخشانی در انتظار تو و هنرمندان شایسته ماست.

آخرین ترک محمد ایزدی رو به نام ته خط از اینجا به صورت مستقیم دانلود کنید

بارانم - وبنوشت رسمی راتین رها محمد ,محمد ایزدی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

هواداران پروفسور محمدمهدی زاهدی برای تو پی اس کیت لند آکادموزیک mahoor.home.decor خبر های جدید گیمری آهن نجفی زاده